BELhospice centar i projektni tim koji sprovodi projekat traže osobu za poziciju

Konsultant

Ref. br: Grant BTD-FY2019-1355/3.5

Broj izvršilaca: 1

Konsultant će biti deo tima koji je zadužen za sprovođenje aktivnosti na implementaciji projekta “Unapređenje ljudskih prava kroz razvoj usluga palijativnog zbrinjavanja” (Grant BTD-FY2019-1355) koji je finansijski podržan od strane Ambasade Kraljevine Norveške u Beogradu i Balkanskog fonda za demokratiju Nemačkog Maršalovog fonda Sjedinjenih Država.

Kratak opis posla: Vođenje kampanje za podizanje svesti – “Niste same”

Status: Puno radno vreme

Glavna zaduženja i odgovornosti:

  • Distribucija promotivnih materijala za kampanju “Niste same” u ključnim zdravstvenim i socijalnim ustanovama
  • Koordinacija promotivne kampanje na društvenim mrežama u saradnji sa projekt menadžerom
  • Priprema javnog piziva za volontere i koordinacija uključivanja volontera u treninge kako bi se priključili kampanji “Niste same” u saradnji sa projekt menadžerom
  • Izrada plana aktivnosti i koordinacija rada volontera i datih zdravstvenih i socijalnih ustanova i udruženja građana
  • Pruža stalnu podršku volonterima i evidentira obim i kvalitet razvijenih usluga
  • Blisko koordinira sa projekt menadžerom

Kvalifikacije i veštine

  • Dokazano iskustvo u koordinisanju rada volontera
  • Univerzitetska diploma iz sociologije ili psihologije
  • Iskustvu u radu u palijativnom zbrinjavanju je prednost
  • Iskustvo u izveštavanju i vođenju evidencija
  • Iskustvo u koordinisanju sa različitim zdravstvenim i socijalnim institucijama, udruženjima građana

Period angažovanja

  • 2 meseca (od 1 avgusta 2019. do 31. septembra 2019.)

Službenici u državnim ustanovama i osoblje zaposleno u javnoj administraciji ne mogu da apliciraju za ovu poziciju.

Detaljan opis projekta i uslovi su definisani u dokumentu Terms of Referencies koji možete preuzeti na ovom linku.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju molimo vas da pošaljete svoj CV na mejl predrag.simic@belhospice.org

ili lično na adresu BELhospice centra, Dvadesetog oktobra 12a, Zvezdara, Beograd.

Rok za prijavu je 7. jul 2019. godine do 16.00 časova.