Oglas je istekao

BELhospice centar i projektni tim koji sprovodi EU projekat traže osobu za poziciju

Koordinator volontera

Ref. br: 48-00-00203/2014-28-15/1.2.7

Broj izvršilaca: 1

Koordinator volontera će biti deo tima koji je zadužen za sprovođenje aktivnosti na implementaciji projekta “Towards the Establishment of the First Hospice Centre – the First Daily Centre for terminally ill patients and their families” (EuropeAid/138126/IH/ACT/RS) koji finansira Evropska unija.

Kratak opis posla: Organizacija rada volontera u okviru pružanja usluge Dnevni boravak

Status: Puno radno vreme

Glavna zaduženja i odgovornosti:

  • Informisanje pacijenata i njihovih porodica o volonterskim uslugama
  • Učešće na sastancima multidisciplinarnog tima
  • Učešće u organizaciji i realizaciji kreativnih radionica i druženja za pacijente u Dnevnom boravku
  • Regrutacija novih volontera, inicijalno intervjuisanje i procena
  • Organizacija i realizacija edukativnog kursa za volontere
  • Sakupljanje dokumentacije, potpisivanje ugovora, priprema i angažovanje volontera
  • Održavanje redovnih volonterskih sastanaka
  • Učešće u organizaciji i realizaciji fandrejzing aktivnosti
  • Saradnja sa drugim organizacijama civilnog društva, volonterskim i omladinskim organizacijama
  • Vođenje evidencije o posetama volontera i angažovanju volontera
  • Vođenje volonterske baze

Kvalifikacije i veštine

  • Višegodišnje iskustvo u volontiranju
  • Sposobnost empatije
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Dobre komunikacijske veštine
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Sposobnost timskog rada
  • Sposobnost delegiranja i organizacione sposobnosti
  • Napredno znanje MS Office softvera kao što su Outlook, Word, Power Point i Excel.
  • Znanje engleskog jezika – srednji/viši nivo
  • Iskustvo u radu na terenu
  • Poznavanje osnovnih principa filozofije palijativnog zbrinjavanja
  • Poznavanje uloge i značaja volontera u palijativnom zbrinjavanju

Formalno obrazovanje

  • Visoka stručna sprema nekog od fakulteta društvenih nauka

Opšte profesionalno iskustvo

  • Minimum tri godine radnog iskustva sa volonterima

Specifično profesionalno iskustvo

  • Iskustvo u volonterskom menadžmentu

Period angažovanja

  • 9 meseci

Službenici u državnim ustanovama i osoblje zaposleno u javnoj administraciji ne mogu da apliciraju za ovu poziciju.

Detaljan opis projekta i uslovi su definisani u dokumentu Terms of Referencies koji možete preuzeti na ovom linku.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju molimo vas da pošaljete svoj CV na mejl predrag.simic@belhospice.org

ili lično na adresu BELhospice centra, Dalmatinska 72-74, Beograd (ulaz je iz Vladetine ulice).

Rok za prijavu je 23. avgust 2018. godine do 16.00 časova.