Oglas je istekao

BELhospice centar i projektni tim koji sprovodi EU projekat traže osobu za poziciju

Psiholog – stručni radnik u usluzi dnevni boravak

Ref. br: 48-00-00203/2014-28-15/1.2.2

Broj izvršilaca: 1

Psiholog će biti deo tima koji je zadužen za sprovođenje aktivnosti na implementaciji projekta “Towards the Establishment of the First Hospice Centre – the First Daily Centre for terminally ill patients and their families” (EuropeAid/138126/IH/ACT/RS) koji finansira Evropska unija.

Kratak opis posla: Pružanje usluga psihološke podrške i organizacija i koordinacija aktivnosti u okviru pružanja usluge Dnevni boravak

Status: Puno radno vreme

Glavna zaduženja i odgovornosti:

  • Obavlja i dokumentuje psihosocijalnu procenu
  • Pruža psihološko savetovanje korisnicima i članovima njihovih porocica
  • Pomaže timu za PZ i/ili daje direktnu podršku za planiranje ciljeva i planiranje nege pacijenata i njihovih porodica
  • Planira i koordinira edukaciju relevantnu za psihosocijalne usluge
  • Aktivno učestvuje u planiranju i sprovođenju inicijativa za unapređenje nivoa usluge
  • Obezbeđuje kontakt sa sa socijalnim službama i socijalnim ustanovama
  • Aktivno učestvuje na multidisciplinarnim sastancima tima za PZ
  • Planira i kordinira realizacijom aktivnosti u okviru usluge dnevni boravak
  • Vrši procenu potreba, snaga, rizika i sposobnosti korisnika
  • Planiranje pružanja usluge dnevni boravak kroz izradu individualnog plana usluge
  • Sa zaduženim saradnikom (med.sestrom, negovateljicom i dr.) i stručnim saradnicima obavlja ponovni pregled u skladu sa rokovima utvrđenim u individualnom planu usluge ili i pre toga ukoliko okolnosti ukazuju na potrebu ponovnog pregleda i evaluacije postignutih rezultata u okviru pružanja usluge dnevni boravak
  • Organizuje i određuje raspored rada negovateljica, saradnika i dr. angažovanog osoblja u realizaciji aktivnosti u pružanju dnevni boravak
  • Prati rad negovateljica, saradnikai dr. angažovanog osoblja i realizaciju aktivnosti planiranih individualnim planom pružanja usluga
  • Vodi evidenciju i dokumentaciju o korisnicima i pruženim uslugama
  • Uspostavlja kontakt sa potencijalnim korisnicima, upoznaje ih sa mogućnošću korišćenja usluge kao i sadržinom usluge dnevni boravak

Kvalifikacije i veštine

Formalno obrazovanje

  • Diplomirani psiolog
  • Minimum 2 godine relevantnog radnog iskustva
  • Licenca za obavljanje osnovnih stručnih poslova u socijalnoj zaštiti
  • Sposobnost delegiranja i organizacione sposobnosti
  • Napredno znanje MS Office softvera kao što su Outlook, Word, Power Point i Excel.
  • Znanje engleskog jezika – srednji/viši nivo
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opšte profesionalno iskustvo

  • Iskustvo u pružanju usluga procene i planiranja u socijalnoj zaštiti

Specifično profesionalno iskustvo

  • Iskustvo u pružanju savetodavno-terapijskih usluga vulnerabilnim korisnicima

Period angažovanja

  • 9 meseci

Službenici u državnim ustanovama i osoblje zaposleno u javnoj administraciji ne mogu da apliciraju za ovu poziciju.

Detaljan opis projekta i uslovi su definisani u dokumentu Terms of Referencies koji možete preuzeti na ovom linku.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju molimo vas da pošaljete svoj CV na mejl predrag.simic@belhospice.org

ili lično na adresu BELhospice centra, Dalmatinska 72-74, Beograd (ulaz je iz Vladetine ulice).

Rok za prijavu je 23. avgust 2018. godine do 16.00 časova.