BELhospice centar i projektni tim koji sprovodi EU projekat traže osobu za poziciju

Vozač

Ref. br: 48-00-00203/2014-28-15/1.2.10

Broj izvršilaca: 1

Vozač će biti deo tima koji je zadužen za sprovođenje aktivnosti na implementaciji projekta “Towards the Establishment of the First Hospice Centre – the First Daily Centre for terminally ill patients and their families” (EuropeAid/138126/IH/ACT/RS) koji finansira Evropska unija.

Kratak opis posla: Saradnja sa stručnim radnicima u planiranju i izvršenju prevoza korisnika usluga od njihovih domova do Dnevnog centra prvog hospisa u Srbiji i nazad.

Status: Pola radnog vremena

Glavna zaduženja i odgovornosti:

  • Vozač će upravljati vozilom na predefinisanim rutama određenim putem mapa/GPS-a i pomagati putnicima prilikom ulaska i izlaska iz vozila, a po potrebi će spustiti elektro-hidrauličnu rampu kako bi omogućio ulazak osobama u invalidskim kolicima
  • Pružaće pomoć u pratnji i nadzoru putnika na aktivnostima koje se održavaju van Dnevnog centra
  • Održavaće čistoću vozila i brinuti o popunjenosti rezervoara za gorivo, obavljaće redovne preventivne preglede vozila koji podrazumevaju proveru svih tečnosti na vozilu, proveru pritiska u gumama i ostale dužnosti po potrebi
  • Obavljaće redovno održavanje vozila koji podrazumevaju odvoženje vozila na redovne ili vanredne servise
  • Obavljaće dužnosti u vezi sa redovnom registracijom vozila

Kvalifikacije i veštine

  • Posedovanje izuzetnih veština u upravljanju vozilom
  • Odgovarajuće karakterne osobine
  • Dobra koncetracija, koordinacija pokreta i orijentacija u prostoru
  • Dobre komunikacijone veštine
  • Organizacione veštine i sposobnost za timski rad
  • Napredno poznavanje gradskih ulica i rutiranja
  • Sposobnost za rad pod pritiskom
  • Sposobnost za obavljanje posla u roku

Formalno obrazovanje

  • Srednja škola
  • Validna vozačka dozvola “B” kategorije

Opšte profesionalno iskustvo

  • Minimum tri godine radnog iskustva.

Specifično profesionalno iskustvo

  • Minimum godinu dana radnog iskustva u upravljanju putničkim kombijem

Period angažovanja

  • 9 meseci

Službenici u državnim ustanovama i osoblje zaposleno u javnoj administraciji ne mogu da apliciraju za ovu poziciju.

Detaljan opis projekta i uslovi su definisani u dokumentu Terms of Referencies koji možete preuzeti na ovom linku.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju molimo vas da pošaljete svoj CV na mejl predrag.simic@belhospice.org

ili lično na adresu BELhospice centra, Dalmatinska 72-74, Beograd (ulaz je iz Vladetine ulice).

Rok za prijavu je 23. avgust 2018. godine do 16.00 časova.